QNAP optický modul TRX-10GITSFPP-SR (1x 10Gb SFP+ port, 850nm SR, do 300m při teplotě -40 ~85)

QNAP, Optical Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR up to 300m industrial-temperature (-40 ~85) ... více
Objednací kód: 540010153
Kód výrobce: TRX-10GITSFPP-SR
Výrobce: QNAP
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 433 Kč
Cena s DPH: 1 733 Kč
Porovnání Oblíbené

QNAP, Optical Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR up to 300m industrial-temperature (-40 ~85)

-|CZ|SK|EN