Razer Viper V2 Pro/ Herní/ Optická/ Drátová/ bezdrátová/ Černá

Určeno profesionálům; Esports má nového apex predátora. Jako nástupce oceněného Razer Viper Ultimate je naše nejnovější evoluce, o více než 20 % lehčí a vybavena všestrannými upgrady pro vyšší výkon. S jednou z nejlehčích bezdrátových herních myší všech dob vás nyní nic nedrží zpátky. A ... více
Objednací kód: 922041572
Kód výrobce: RZ01-04390100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 4 001 Kč
Cena s DPH: 4 841 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Určeno profesionálům
Esports má nového apex predátora. Jako nástupce oceněného Razer Viper Ultimate je naše nejnovější evoluce, o více než 20 % lehčí a vybavena všestrannými upgrady pro vyšší výkon. S jednou z nejlehčích bezdrátových herních myší všech dob vás nyní nic nedrží zpátky.

Autokalibrace na různé povrchy
Díky funkci Smart Tracking je optický senzor Razer™ Focus Pro umožňuje větší kontrolu a přesnost bez ohledu na to, na jakém povrchu je použit.

Konzistentnější sledování
S Motion Sync synchronizuje optický senzor Razer™ Focus Pro své signály s přesnými intervaly, v nichž váš počítač získává informace, a zajišťuje, že budete dostávat nejaktuálnější aktualizace polohy myši pro konzistentnější sledování.

Ovládání DPI na myši
S touto vysoce přenosnou, ultralehkou myší pro esporty, která dokáže přepínat mezi 5 stupni DPI bez potřeby softwaru, budete vždy připraveni soutěžit kdekoli.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a modelové označení Razer Viper V2 Pro
Typ myši Herní
Technologie snímání myši Optická
Provedení Pro praváky
Barva myši Černá
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši Ano
Konektivita
Rozhraní myši Drátová+bezdrátová